All for Joomla All for Webmasters

Жена во Аеродром нападната од куче скитник

Жена нападната од куче

Скопјанка се здобила со скршеница на рака, при пад на тротоар откако била нападната и бутната од куче-скитник.


Како што соопштија од МВР, вчера во Полициската станица Аеродром Л.Е.(52) пријавила дека истиот ден околу 14 часот додека шетала на булеварот „АСНОМ“ била нападната и бутната од страна на куче-скитник и при падот се здобила со повреда, скршеница во пределот на десната рака. 


Потоа побарала лекарска помош во Градската општа болница „Свети Наум Охридски“ каде од страна на лекар била константирана тешка телесна повреда.

   

Забрането е превземање или копирање на авторски содржини (текстови,фотографии,видеа) без претходна писмена согласнот од МТМ ТВ. Доколку сметате дека вашето авторско право е повредено, ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.