All for Joomla All for Webmasters

Хенри Ли Лукас

термин на емитување: недела 00:30

 

Вистинита приказна за серискиот убиец Хенри Ли Лукас. Тој е осуден за 11 убиства, но се чини дека за пет години убил 600 луѓе низ цела Америка. Хенри признава дека убил 200 луѓе од алчност, а неговото учество во убиствата било откриено случајно.

   

Забрането е превземање или копирање на авторски содржини (текстови,фотографии,видеа) без претходна писмена согласнот од МТМ ТВ. Доколку сметате дека вашето авторско право е повредено, ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени. | Мапа на сајтот | RSS |