All for Joomla All for Webmasters

Птиците од Америка

термин на емитување: недела 21:05 час.

 

Метју Пери е во глaвната улога на најстариот брат кој се бори со репресивен домашен и личен живот................. Тој мора да се смири со своите брат и сестра со слободен дух......

   

Забрането е превземање или копирање на авторски содржини (текстови,фотографии,видеа) без претходна писмена согласнот од МТМ ТВ. Доколку сметате дека вашето авторско право е повредено, ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени. | Мапа на сајтот | RSS |