All for Joomla All for Webmasters

Дух

термин на емитување: недела 23:20 час.

 

Тоа е приказна за поранешен дебитант полицаец кој мистериозно се враќа од мртвите, како ДУХОТ за да се бори против криминалот од сенките на централното градско подрачје.

   

Забрането е превземање или копирање на авторски содржини (текстови,фотографии,видеа) без претходна писмена согласнот од МТМ ТВ. Доколку сметате дека вашето авторско право е повредено, ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени. | Мапа на сајтот | RSS |