All for Joomla All for Webmasters

Божји Благослов

термин на емитување: понеделник 21:35 час.

 

Семејството на исцелител кој тврди дека може да ги излечи сите болести е брутално убиено, а убиецот не оставил никаква трага и случајот за полицијата станува енигма. По извесно време во градот се појавува млада девојка која има одредени податоци за несреќата, но никој не насетува дека тоа може да има страшни последици

   

Забрането е превземање или копирање на авторски содржини (текстови,фотографии,видеа) без претходна писмена согласнот од МТМ ТВ. Доколку сметате дека вашето авторско право е повредено, ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени. | Мапа на сајтот | RSS |