All for Joomla All for Webmasters

Училиште за танц и љубов

термин на емитување: четврток 22:10 час.

 

Пекарот Френк е во депресија откако му умрела сопругата...........Сосема случајно наидува на една сообраќајна несреќа каде од повредениот возач ќе дознае за училиштето за танц и љубов во кое ќе се запише и ќе запознае разни личности...........Полека почнува да се ослободува од товарот од минатото, особено кога ќе се заљуби.....

   

Забрането е превземање или копирање на авторски содржини (текстови,фотографии,видеа) без претходна писмена согласнот од МТМ ТВ. Доколку сметате дека вашето авторско право е повредено, ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени. | Мапа на сајтот | RSS |