All for Joomla All for Webmasters

Норт

термин на емитување: петок 21:25 час.

 

Родителите на 11-годишниот Норт се толку зафатени со своите кариери што не му посветуваат внимание на нивниот син, па затоа тој одлучува да ги тужи............. Судијата одлучува Норт во рок од два месеца да најде нови родители или да се врати на своите............... Норт тргнува на урнебесно патување низ светот за да најде родители кои навистина ќе се грижат за него.

   

Забрането е превземање или копирање на авторски содржини (текстови,фотографии,видеа) без претходна писмена согласнот од МТМ ТВ. Доколку сметате дека вашето авторско право е повредено, ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени. | Мапа на сајтот | RSS |