All for Joomla All for Webmasters

Луд по Грејс

термин на емитување: среда 21:35 час.

 

По смртта на Роуз, нејзиниот сопруг се навлекува на пиење, а постариот син на дрога, додека пак помладиот се заљубува во Грејс, која има дечко.

   

Забрането е превземање или копирање на авторски содржини (текстови,фотографии,видеа) без претходна писмена согласнот од МТМ ТВ. Доколку сметате дека вашето авторско право е повредено, ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени. | Мапа на сајтот | RSS |