All for Joomla All for Webmasters

Благословениот туѓинец

термин на емитување: понеделник 21:35 час.

 

 

После страшна авионска несреќа кога авионот се урна на брегот на Нова Шкотска, американска  бизнисменка Кејт е убедена дека, ако некој можел да преживее, тоа би била токму нејзината ќерка тинејџерка. Баш како и Кејт, и локалниот рибар веднаш тргнал да им помогне на можните преживеани и ќе го најде џемперот на нејзината ќерка што ќе го поврзе со Кејт.

   

Забрането е превземање или копирање на авторски содржини (текстови,фотографии,видеа) без претходна писмена согласнот од МТМ ТВ. Доколку сметате дека вашето авторско право е повредено, ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.