All for Joomla All for Webmasters

Над правдата

термин на емитување: вторник 21:35 час.

 

 

Еден млад кривичен одбранбен обвинител се бори со случај за убиство. Приказната ги надминува животите на оние кои се директно поврзани со случајот. Тој за да се заштити себе си и неговиот клиемт мора да работи надвор од законот.

   

Забрането е превземање или копирање на авторски содржини (текстови,фотографии,видеа) без претходна писмена согласнот од МТМ ТВ. Доколку сметате дека вашето авторско право е повредено, ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.