All for Joomla All for Webmasters

Смртен влог

термин на емитување: среда 21:35 час.

 

Поранешен таен агент оди во Кина со намера да донира бубрег на својата болна внука, но станува жртва на трговија со органи кои ќе му украдат еден бубрег. Опериран и во болки, но бесен тој ќе тргне во потрага по својот украден бубрег низ најмрачните улици низ Хонг Конг и ќе остави крвави траги зад себе.

   

Забрането е превземање или копирање на авторски содржини (текстови,фотографии,видеа) без претходна писмена согласнот од МТМ ТВ. Доколку сметате дека вашето авторско право е повредено, ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.