All for Joomla All for Webmasters

Борис Георгиевски и Оливер Спасовски вечерва во посета на првата канцеларија за превенција на МВР во Стајковци

Канцеларија за превенција на МВР

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски и градоначалникот на Гази Баба, Борис Георгиевски, вечер (20:00) ќе ја посетат првата канцеларија за превенција на Министерството за внатрешни работи кај плоштадот во населеното место Стајковци во општина Гази Баба, каде ќе имаат обраќања, најави општинската служба за информирање.


Дополнително ќе биде пуштена и реконструираната канцеларија на месната заедница во Стајковци, која беше оштетена од поплава.

   

Забрането е превземање или копирање на авторски содржини (текстови,фотографии,видеа) без претходна писмена согласнот од МТМ ТВ. Доколку сметате дека вашето авторско право е повредено, ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.