All for Joomla All for Webmasters

Без струја утре повеќе делови на Скопје

Без струја делови на Скопје

Без електрична енергија утре од 09 до 12 часот ќе бидат корисниците на дел од улицата „Саса“, во опшина Кисела Вода.


Како што соопшти Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје, поради закажани технички зафати без струја од 08:30 до 11:30 часот ќе останат дел од улица „Индира Ганди“, како и делови од улиците „Вашингтонска“ и „Виничка“, во општина Шуто Оризари.


Без електрична енергија утре од 11:00 до 13:00 часот ќе бидат и корисниците од улицата „Александар Бујнов“ број 21 и околните објекти, во општина Бутел.

   

Забрането е превземање или копирање на авторски содржини (текстови,фотографии,видеа) без претходна писмена согласнот од МТМ ТВ. Доколку сметате дека вашето авторско право е повредено, ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени. | Мапа на сајтот | RSS |