All for Joomla All for Webmasters

Шуто Оризари

Утре без струја дел од Шуто Оризари

Без струја дел од Шуто Оризари

Без електрична енергија утре од 9:00 до 14:30 часот ќе бидат корисниците од улица „Индира Ганди“ лоцирани во близина на бензинската пумпа Окта, во општина Шуто Оризари.


Како што соопшти Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје, без струја во истиот период ќе бидат и корисниците од улица „Македонско Косовска Бригада“ подулица број 19, во општина Шуто Оризари.

   

Забрането е превземање или копирање на авторски содржини (текстови,фотографии,видеа) без претходна писмена согласнот од МТМ ТВ. Доколку сметате дека вашето авторско право е повредено, ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.