All for Joomla All for Webmasters

Жена во Аеродром нападната од куче скитник

Жена нападната од куче

Скопјанка се здобила со скршеница на рака, при пад на тротоар откако била нападната и бутната од куче-скитник.


Како што соопштија од МВР, вчера во Полициската станица Аеродром Л.Е.(52) пријавила дека истиот ден околу 14 часот додека шетала на булеварот „АСНОМ“ била нападната и бутната од страна на куче-скитник и при падот се здобила со повреда, скршеница во пределот на десната рака. 


Потоа побарала лекарска помош во Градската општа болница „Свети Наум Охридски“ каде од страна на лекар била константирана тешка телесна повреда.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.