All for Joomla All for Webmasters

Базенот Аеродром од утре почнува со работа

Базен Аеродром

Базенот Аеродром утре ќе биде отворен и за таа цел влезот за сите посетители ќе биде бесплатен. 


Овој базен ќе биде отворен секој ден, од 10 до 18 часот, и исто како и  изминатите години ќе функционира по принципот на членство. Сите заинтересирани потребно е на време да ги контактираат организаторите со цел да ја обезбедат својата членска карта.


Посетителите од ресторанот ќе можат да набават храна и пијалаци.


Базенот Аеродром нуди и професионална пливачка школа за која може повеќе да се дознае при посета на Фејсбук страницата и на веб страницата https://www.facebook.com/BazenAerodrom/ и  http://bazenaerodrom.mk 

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.