All for Joomla All for Webmasters

Без вода дел од корисниците на булеварот „Видое Смилевски Бато“

Поради замена на затворач ф-80мм и дефект на приклучна цевка ф-80 мм на бул.Видое Смилевски Бато 85 со прекинато водоснабдување денеска ќе бидат корисниците на дел од булеварот-од број 11 до број 87 (непарни броеви).

Како што информираат од Регионалниот центар за управување со кризи - Скопје по известување добиено од ЈП Водовод, водоснабдувањето ќе биде прекинато од 14:15 часот до завршување на работите

   

Забрането е превземање или копирање на авторски содржини (текстови,фотографии,видеа) без претходна писмена согласнот од МТМ ТВ. Доколку сметате дека вашето авторско право е повредено, ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
       

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.