Маркети, ресторани и аптеки кои ќе вршат достава во општина Аеродром за полицискиот час

Викендов за време на полицискиот час на територијата на општина Аеродром ќе работат следниве маркети и ресторани, кои ќе примаат нарачки и ќе вршат достава:

1. ТДППУ ВЕРОПУЛОС ДООЕЛ СКОПЈЕ тел. за достава 075/499-782 и 075/499-129

2. ПРО ЛОГИСТИК МАХ ДООЕЛ СКОПЈЕ (ресторан) тел. за достава 072/575-756, 070/355-686

3. ЕКВИРИБЛИУМ РЕСТОРАН 02/6090-555 Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

4. ТОП ПЕТ-КОМ ДООЕЛ 070/822-929, 02 3225-111 и 02 2434-449

5. ТОЛЛАКС ДОО СКОПЈЕ 070/220-882, 02 6160-977 Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

6. ЛОКФЕМ-С ДОО ЕКСПОРТ-ИМПОРТ СКОПЈЕ 078/868-111 и 02/613-8080 Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

7. МТМ - ТАМИ ДООЕЛ СКОПЈЕ Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

8. РИСАЛ КАТИЦА ДООЕЛ (Горно Лисиче) 075/264-000 Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

9. ИВА МАРКЕТ 18 ДООЕЛ Долно Лисиче Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

10. ЗОМА ДООЕЛ 075 550 532

11. РОЈАЛ БУРГЕР 1 075/414-141 078/870-000

12. ТИНЕКС нарачки на e-tinex.mk

13. ИНЕСЕР КОМПАНИ ДООЕЛ ресторан Турист 072 646 888

14. ПАКЕТ МАРКЕТ ДОО СКОПЈЕ Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Дежурни аптеки „Еурофарм“ Поликлиника Јане Сандански 02 2462-334сабота од 8 до 15 часот и ЗЕГИН ТОБАКО 2 02 246-3239.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.