Без струја неколку улици во Аеродром

Од ЕВН известуваат дека на ден 21.01.2022 година (петок), поради закажани технички зафати во системот, без електрична енергија ќе останат:

 

 

-во време од 09:00–15:00 часот корисниците на дел од ул.Пандил Шишков, дел од ул.Коста Новаковиќ, дел од ул.Трета Македонска Бригада, околу раскрсницата со ул.Коста Новаковиќ, Општина Аеродром.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.