All for Joomla All for Webmasters

Без вода утре дел од општина Бутел

Дел од корисниците на општина Бутел утре од девет часот ќе останат без водоснабдување поради уличен дефект од Ф-200мм на ул. Бутелска во близина на полициската станица Бутел.

 

Без водоснабдување  ќе останат корисниците  на улиците од  „Хо Ши Мин“, „Марко Крале“, „Љубо Петровиќ“, „Дабница“, „Мрежичка“, „Зуфер Мухиќ“, „Коле Канински“, „Призренска“, „Галичник“ и „Мостарска“.

   

Забрането е превземање или копирање на авторски содржини (текстови,фотографии,видеа) без претходна писмена согласнот од МТМ ТВ. Доколку сметате дека вашето авторско право е повредено, ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
       

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.