Без вода дел од Радишани

Од ЈП Водовод и Канализација информираат дека утре поради чистење, дезинфекција и испирање на резервоарoт

Радишани за висока зона, во периодот од 09:00 до 15:00 часот, прекин на водоснабдување ќе имаат корисниците на дел од населба Радишани (општина Бутел).

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.