Општина Бутел станува отворена општина, сите граѓани имаат можност за средба со градоначалникот (ВИДЕО)

Општина Бутел станува отворена општина и секој граѓанин преку телефонски број ќе може да закаже средба со градоначалникот.

Приемен ден е секој вторник од 10 до 18 часот. Мобилниот телефонски број за закажување на средба со градоначалникот е: 075/274-421.

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.