All for Joomla All for Webmasters

Утре без струја дел од улицата „50 Дивизија" во Центар

 Корисниците од улица „50 Дивизија" во општина Центар утре од девет до 16 часот нема да имаат струја.

 

Како што соопшти РЦУК, прекинот во снабдувањето ќе биде на потегот од улицата „Герман" до поранешниот кафе-ресторан „Галија", а причината се технички зафати во дистрибутивната електромрежата.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.