Без вода утре делови од општина Центар

Поради отстранување  дефект   утре ќе има времен прекин на водоснабдувањето на ул. „50-та дивизија" бр. 27, дел од ул. „Јордан Мијалков" и објектот на Министерство за здравство во општина Центар, соопшти Регионалниот центар за справување со кризи на град Скопје.

 

Прекинот ќе почне во осум часот наутро и ќе трае до отстранување на дефектот.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.