Санкционирани 350 непрописно паркирани возила во Центар

Во текот на минатата недела биле санкционирани 350 непрописното паркирани возила на територија на Општина Центар, информираат од  Одделението за односи со јавност ЈП Паркинзи на Општина Центар.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.