All for Joomla All for Webmasters

Чаир

Исчезна 17 годишно девојче од Чаир

МВР

Седумнаесет годишно девојче од Чаир се води како исчезнато.


Случајот во полициската станица во Чаир вчера го пријавила нејзината мајка Е.С. (38). 


Таа ја известила полицијата дека вчера околу 8:00 часот од домот во непознат правец се оддалечила нејзината 17 годишна ќерка.


МВР презема мерки за пронаоѓање на лицето.

   

Забрането е превземање или копирање на авторски содржини (текстови,фотографии,видеа) без претходна писмена согласнот од МТМ ТВ. Доколку сметате дека вашето авторско право е повредено, ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
       

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.