All for Joomla All for Webmasters

Вонземјански натрапник

термин на емитување: среда 21:35 час.

 

                                

Осудените лица кои патуваат во вселената стануваат жртви на сопствените фантазии кога виртуелната реалност тргнува наопаку.

   

Забрането е превземање или копирање на авторски содржини (текстови,фотографии,видеа) без претходна писмена согласнот од МТМ ТВ. Доколку сметате дека вашето авторско право е повредено, ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
       

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.