All for Joomla All for Webmasters

Жена тешко повредена на Бит Пазар по удар од мотоцикл

Собраќајка во Скопје

Шеесет и тригодишна жена била тешко повредена вчера на Бит Пазар кога била удрена од мотоцикл, управуван од непознато лице, кое го напуштило местото на несреќата. 


Полицијата соопшти дека вчера во 13:26 часот, вработени во Градската општа болница „Св. Наум Охридски“ пријавиле дека кај нив била донесена В.К.(63) од село Кучевиште, скопско, со нанесена тешка телесна повреда од сообраќајна незгода на Бит Пазар, во која била удрена од мотор управуван од непознато лице, кое го напуштило местото на настанот.


Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

   

Забрането е превземање или копирање на авторски содржини (текстови,фотографии,видеа) без претходна писмена согласнот од МТМ ТВ. Доколку сметате дека вашето авторско право е повредено, ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
       

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.