All for Joomla All for Webmasters

В петок автобусите на ЈСП ќе сообраќаат по неделен возен ред

ЈСП - возен ред

ЈСП Скопје ја информира јавноста, дека на 15.06.2018 година (петок), поради државниот празник Рамазан Бајрам, автобусите на ЈСП Скопје ќе сообраќаат по неделен летен возен ред.


Корисниците на ЈСП Скопје возниот ред можат да го видат на веб страната на претпријатието jsp.com.mk., додаваат од претпријатието.

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.