All for Joomla All for Webmasters

Се запали автобус на ЈСП Скопје

Утрово се запали автобус на ЈСП Скопје на ул. „Христо Татарчев,, бб. За среќа нема повредени, сите патници навреме го напуштиле автобусот.

 

Противпожарната служба интервенирала со 3 возила и 8 пожарникари, а настанатата штета се проценува на 30.000 денари.

   

Забрането е превземање или копирање на авторски содржини (текстови,фотографии,видеа) без претходна писмена согласнот од МТМ ТВ. Доколку сметате дека вашето авторско право е повредено, ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
       

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.