Без вода дел од населбата Козле

Од ЈП „Водовод и канализација“ информираат дека денеска поради реконструкција на водоводна мрежа од ф 100 мм на улицата Јуриј Гагарин - крак 4 во населбата Козле, во периодот до 13 часот, без вода ќе останат корисниците од улицата Јуриј Гагарин - крак 4, како и дел од корисниците од крак 6.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.