Продавници, маркети, аптеки во Општина Кисела Вода кои ќе работат онлајн на полицискиот час

Општина Кисела Вода известува дека дека викендов за време на продолжениот полицискиот час, на оваа територија ќе работат неколку деловни субјекти кои се занимаваат со достава на храна и лекови на територија на Кисела Вода, а претходно аплицираа на Јавниот повик на локалната самоуправа.

Имено, за online работа за достава на неопходни прехранбени намирници, во сабота и недела, достапни ќе бидат следните локални продавници, маркети, ресторани и аптеки кои ќе вршат достава на продукти:

ТИНЕКС-МТ ДOОЕЛ, http://www.e-tinex.mk

ТДППУ Веропулос ДООЕЛ Скопје, телефон 075-499-782, 075-488-129

ТП Гоги , телефон 02-2763-094, 02/2779094, Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Ледо Компани, телефон 078-268-838, 070-866-776

Трежр-ДООЕЛ, телефон 074-242-444, Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Киноа Трејд ДООЕЛ увоз-извоз, телефон 072-266-976, Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Јухор Елена ДООЕЛ месарници, телефон 075-745-383, 02-5111-772, Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите., MSN:MESARNICI JUHOR

Гостилница Инна-Ерна ДООЕЛ, телефон 075-926-692

ДТПУ Турбо ДООЕЛ увоз-извоз, телефон 075-531-941, 075-711-629, Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

ТОЛЛАКС ДОО Скопје, телефон 070-220-882, 02/616-0977, Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Друштво за трговија на големо и мало ДЕНИЕЛ Сузана и Зоран експорт импорт ДОО Скопје, телефон 02-279-1134, Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Друштво за трговија и услуги Маркет Детелин ДООЕЛ Скопје-подружница Детелина Скопје, телефон 078-233-416, 072-316-573, Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Угостителски објект за исхрана ЕМ-МЕР ТП, телефон 071-566-521, Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

ПЕТ ЕКСПЕРТ ДООЕЛ Скопје, телефон 071-276-568, Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Петар Транс ДООЕЛ Скопје, телефон 078-373-507

Дежурна аптека ќе биде аптеката “Зегин”- Драчево 1, лоцирана на ул. Димитрија Чуповски бр. 68 во населбата Драчево. Телефонскиот број на ова аптека е 078/478-204. Истата ќе биде отворена од 07:30 до 15:00 часот.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.