Утре без вода нас. Усје во Општина Кисела Вода

Од ЈП Водовод инфрмираат дека утре, 11.03.2021, поради изведување на водоводен приклучок на потисната цевка од стара на нова мрежа од Ф 150мм,  на ул. 1 бб. во нас.Усје,

без  водоснабдување од 09:00 часот до завршување на дефектот, ќе останат  корисниците од нас. Усје во Општина Кисела Вода.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.