Утре без вода дел од ул. Балзакова во Кисела Вода

Од ЈП Водовод и Канализација информираат дека утре, 12.03.2021 година, поради поврзување нова водоводна мрежа од Ф – 80 мм на ул. Балзакова бр. 6,

во периодот од 09.00 часот па се до завршување на работата без вода ќе останат дел од корисниците од ул. Балзакова во Општина Кисела Вода.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.