All for Joomla All for Webmasters

Во прекин сообраќајот на регионалниот пат Градско - Прилеп

Сообраќајот на регионалниот пат Градско - Прилеп кај тунелот м.в. Фариш од 17:15 часот е во прекин, соопшти Авто-мото сојузот на Македонија.

Прекинот на сообраќајот е поради случена сообраќајна незгода

   

Забрането е превземање или копирање на авторски содржини (текстови,фотографии,видеа) без претходна писмена согласнот од МТМ ТВ. Доколку сметате дека вашето авторско право е повредено, ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
       

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.