All for Joomla All for Webmasters

(ФОТО) Во пожар изгоре куќа во Радовиш! Семејството Анчеви бара помош од хуманите граѓани

Голем пожар ја зафати семејната куќа на фамилија Анчеви на улица Ана Поцкова во Радовиш. Семејството Анчеви замолува и бара помош од сите хумани граѓани за да можат да ја санираат опожарената куќа.

 

Сите кои имат желба да помогнат и  дадонираат можат тоа да го сторат на трансакциска сметка 200002979201635 – Стопанска Банка на име на Јанчо Анчев. 

 

 

 

 

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.