All for Joomla All for Webmasters

Забрана за камиони на патниот правец Дебар-Струга

На патниот правец Дебар – Струга во 16:30 е воведена забрана за сообраќај за тешки товарни возила.

 

Како што информира ЈП Македонијапат, забраната се воведува од превентивни причини.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.