All for Joomla All for Webmasters

Сообраќајка на патот Кичево-Охрид, едно лице загинато

Едно лице загина, а има и повредени лица во сообраќајна несреќа што попладнево се случи на магистралниот пат Кичево-Охрид.
 
 
Во сообраќајката се судриле „фолксваген пасат“ и „сузуки марути“, двете со кичевски собраќајни ознаки.
 
 
Сообраќајот е  во прекин, а полицијата врши увид.
Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.