На Табановце се чека околу еден час

На граничниот премин Табановце се чека околу еден час, соопшти Авто мото сојузот во најновиот денешен извештај.

 

На останатите гранични премини од македонска страна нема подолги задржувања за влез и излез од државата

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.