Претпладне свежо, попладне топло со температури до 29

Времето утрово е свежо со температура од 2 до 10 степени, а дневната од 22 до 29 степени.

 

Во Скопје и околината времето ќе биде сончево со утринска температура до 9 степени, а дневна температура до 28 степени.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.