Поради сообраќајка во прекин сообраќајот на патот Струга-Дебав

Од 13:05 чaсот на регионалниот пат Струга-Дебар, кај с.Октиси, поради сообраќајна незгода, сообраќајот е во прекин, информира АМСМ. Оттаму порачуваат сите учесници во сообраќајот да возат внимателно и да ги почитуваат сообраќајните правила.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.