Прес-конференција на Спасовски, Филипче и д-р Владимир Микиќ (ЖИВО)

Очекуваме директно вклучување во прес-конференција на претседателот на Владата Спасовски, министерот Филипче и д-р Владимир Микиќ.

 

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.