Во живо од пресот на Филипче за новата бројка заболени од коронавирус (ЖИВО)

Министерот за здравство Венко Филипче информира за состојбата со коронавирусот во земјава изминатите 24 часа. Следете го пресот во живо!

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.