Прес-конференција на Филипче во 16:30 (ЖИВО)

Во 16:30 часот прес-конференција ќе оддржи министерот за здравство, Венко Филипче. Следете ја на линкот подолу...

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.