Прес-конференција на министерот Спасовски (ЖИВО)

Министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски на прес-конференција ги објаснува деталите за бегството на Мијалков. Следете во живо на следниот линк...

 

.be

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.