All for Joomla All for Webmasters

Сообраќајка на мотоцикл „сузуки" и автомобил „фолксваген пасат" на патот Велес Неготино, повредени нема

Според информацијата од СВР Велес синоќа во 20.40 часот на патот Велес-Неготино, на исклучокот за Неготино се случила сообраќајна незгода помеѓу мотоцикл „Сузуки“ со неготински регистарски ознаки, управувано  од К.Ч.  (22) од селоТремник, Неготинско и патничко возило „Фолксваген пасат“ со скопски регистарски ознаки, управувано од Р.С. (45) од Неготино со сопатник Т.Д. (41) од Неготино.

Во незгодата немало повредени лица. 

Увид на местото на настанот извршила екипа од Полициската станица Неготино.

   

Забрането е превземање или копирање на авторски содржини (текстови,фотографии,видеа) без претходна писмена согласнот од МТМ ТВ. Доколку сметате дека вашето авторско право е повредено, ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
       

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.