All for Joomla All for Webmasters

Бијонсе бремена по четврти пат?

Фановите на Бијонсе шпекулираат дека поп дивата е бремена со своето четврто дете. 

 

Бијонсе има европска турнеја со својот сопруг Џеј Зи. Бијонсе беше уловена на прошетка во Кан, Франција, со сопругот и ќерката Блу Ајви.

 

Инаку, неодамна Бијонсе беше фотографирана и во Барселона, Шпанија, каде носеше кратки жешки шорцеви и од папарацо фотографите го криеше стомакот со чантата.

   

Забрането е превземање или копирање на авторски содржини (текстови,фотографии,видеа) без претходна писмена согласнот од МТМ ТВ. Доколку сметате дека вашето авторско право е повредено, ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
       

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.