All for Joomla All for Webmasters

(ВИДЕО) СКАНДАЛ: Откриено е што правеле Емина Јаховиќ и турскиот милионер во хотелска соба, а потоа се огласи пејачката

Емина започна романса со Садетин Саран, а  во центар на скандалот дојде кога во една емисија е објавено дека тие поминале бурна ноќ во хотел.

 

Водителката на емисијата објавила приказна дека Емина и Садетин  Саран ја поминале ноќта во хотелска соба, каде што многу гости се жалеле на бучава која доаѓа од нивната соба. Турските медиуми постојано известуваат дека Емина и Садетин веќе живеат заедно и прават заеднички дом, но денот кога тие ќе се вселат во новата куќа не е познат.

 

 Кога Емина ја слушнала оваа информација, се огласи и објасни дека тоа е лага.

 

"Јас само слушнав неосновани лаги за мене и многу сум тажена. Никогаш нема да ги премолчам лагите на двете жени, водителки на националната телевизија кои ги кажаа за мене. Јас ќе ги искористам сите мои права како жена која  го посвети својот живот на двајца синови. Мојот адвокат ќе го започне правниот процес што важи за овие програми и коментари. Не си играј со гордоста на една мајка заради рејтингот, сакам да се разбудам во љубов ", напиша таа на нејзиниот Инстаграм профил.

 

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.