All for Joomla All for Webmasters

Родителите го посетија Дарко Лазиќ. Еве како напредува закрепнувањето

Родителите на Дарко Лазиќ денеска го поетиле два пати.

 

Таткото на Дарко кога излегол од собата на пријателите им соопштил дека неговиот син е добро.

 

-Добар е вечерва. Го оперираа најдобрите лекари и ни рекоа дека направиле се најдобро за него. Дарко има болки, но закрепнувањето напредува како што треба, изјавил таткото на Дарко.

 

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.