All for Joomla All for Webmasters

ДЕМИ МУР ВО ЉУБОВНА ВРСКА СО СРБИНКА! По неуспешните бракови актерката шокираше со изборот

По три неуспешни бракови, актерката Деми Мур наводно е во љубовна врска со жена. Како што пишуваат американските таблоиди 56 годишната актерака Деми Мур, е во врска со 43-годишната српска стилистка Маша Манџука. Тие две се наводно заедно веќе две години.

 

„Кога се сами тие се многу интимни. Се држат за рака, Деми е како втора мајка на ќерката на Маша која има две години“- наведува извор близок на актерката.

 

По Ештон и Брус Вилис, актерката Деми Мур признала дека е во врска со српската стилистка. Тие две се постојано мета на американските фоторепортери, кои од неодамна приметиле дека актерката ставила детско седиште во својот автомобил за ќерката на Маша.

 

Од друга страна на Фејсбукот на Маша пишува дека е таа во отворена врска, но и редовно зборува за Деми на друштвените мрежи. Пред повеќе од година дена Деми била во Белград, а ја забележале во едно кафуле во кое била заедно со српска девојка и јавно разменувала нежности.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.